Lv Bet: Zakłady Bukmacherskie Legalny Bukmacher Onlin

Lv Bet: Zakłady Bukmacherskie Legalny Bukmacher Online

Zakłady Sportowe W Polsce A Prawo: Co Musisz Wiedzieć Berkaitan Americ Sage X3 Tips, Tricks In Addition To Components

Content

Marża bukmacherska to różnica między kursem oferowanym przez bukmachera a new rzeczywistym kursem wynikającym z rachunku prawdopodobieństwa. Ma ona zabezpieczyć bukmacherów przed stratami, tym wyższa marża im wyższe ryzyko. Przykładowo kurs na wygraną zawodnika z . 60% szans powinien wynosić 1, 67, podczas gdy po uwzględnieniu marży wynosi np. Bukmacherzy naliczają od 3% perform 7-10% marży na najpopularniejsze sporty i actually rynki. Piłka nożna to zdecydowanie najbardziej popularny i najczęściej obstawiany sport t Polsce. Można jednak?e obstawiać dziesiątki innych lig, zarówno tych z najwyższego szczebla jak Ekstraklasa, yak i te em znajdujące się mhh poziomie regionalnym.

 • W przeciwieństwie do zakładów kombinacyjnych nie wymagają one wygrania wszystkich wytypowanych zdarzeń t celu odniesienia sukcesu.
 • Początkujący gracze często myślą, że obstawianie zakładów bukmacherskich przyniesie im szybki zysk.
 • Handicap europejski zakłada, że od początku spotkania jedna drużyna ma przewagę bramkową.
 • Władze Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i niektórych stanów USA zalegalizowały zakłady sportowe.

Analiza przegranych zakładów pozwala zrozumieć, dlaczego się nie udały. Dla nowicjuszy lepiej wybierać lo dyscypliny, na których oni się znają. Zanim zaczniemy obstawiać mecz, warto zrozumieć zasady i mechanikę gry w danej dyscyplinie sportowej.

Arka Gdynia – Wisła Kraków Kursy Bukmacherskie (08 03

Kursy mhh tego typu zakłady będą jednak najbardziej atrakcyjne, jeśli jako strzelców bramek będziemy typować skutecznych zawodników defensywnych, takich jak m. Niemniej, t przypadku super-snajperów często znacznie bardziej opłaca się typować, że strzelą 2 albo więcej bramek watts meczu. Jeżeli gracz obstawi poniżej 1 . 5 a mecz zakończy się z liczbą bramek mniejszą niż 1. five, czyli padnie bezbramkowy remis lub maksymalnie jedna bramka to gracz wygrywa. Omówienie rodzajów zakładów keineswegs sposób nie rozpocząć od zakładów 1X2, ponieważ jest to be able to zdecydowanie najpopularniejszy typ, jak widać mhh powyższych grafikach mostbet.

 • Piłka nożna to zdecydowanie najbardziej popularny i najczęściej obstawiany sport w Polsce.
 • z którego próbujesz się połączyć.”
 • Wygrywanie zakładów sportowych to be able to proces, który wymaga odpowiedniego planowania, analitycznego podejścia i wykorzystania naszej wiedzy um obstawianych dyscyplinach sportowych.
 • Ci, którzy nie und nimmer ponoszą odpowiedzialności za swoje błędy lub nie reagują wystarczająco szybko, w często wrażliwym na czas środowisku, wkrótce zyskają złą reputację.
 • Dlatego pokusiliśmy się um przygotowanie specjalnego zestawienia dla fanów obstawiania właśnie tej dyscypliny, nie bez powodu nazywanym polskim sportem narodowym.

Dla większości osób będzie to jednak jedyny wymóg, by zagrać u bukmachera. GO+bet to legalny bukmacher, który może przyjmować zakłady sportowe na terenie Polski. Określa to Ministerstwo Finansów, wydając zezwolenia” “podmiotom, w oparciu o Ustawę z dnia 19 listopada 2009 o grach hazardowych, zwaną również ustawą hazardową. Kiedy analizujemy dane, musimy rozumieć, jak różne czynniki wpływają na wynik meczu. Bez solidnych podstaw wiedzy trudno będzie podejmować trafne typy bukmacherskie.

Rodzaje Zakładów Bukmacherskich

Osobną kategorie stanowią zakłady mhh rzuty rożne i actually kartki. Z racji tego, że potencjalnie nietrudno jest manipulować rezultatami tego typu zakładów, przez corp istnieje prawdopodobieństwo, że mogą być ustawione. Dlatego też, zakłady na kartki i rzuty rożne są bardzo rzadko proponowane w przypadku spotkań towarzyskich oraz rozgrywek niższych lig piłkarskich.

 • Cały proces zakładania konta w GO+bet jest prosty we trwa zaledwie par? minut.
 • Ponieważ rynek bukmacherski jest bardzo dynamiczny, warto brać pod uwagę bukmacherów, um których dotychczas keineswegs myśleliście.
 • Zakłady sportowe mogą stać się naprawdę dobrym źródłem dochodu dla typerów.
 • Dobra reputacja to be able to zdecydowany plus, ponieważ marka tego klubu jest bezwarunkową gwarancją jakości i niezawodności, których” “nie und nimmer można znaleźć oughout każdego bukmachera.
 • Na początek otrzymuje reward 100% od pierwszej wpłaty, maksymalnie do uzyskania jest 3 hundred złotych.
 • Ważne jest, aby unikać nielegalnych bukmacherów, którzy działają bez wymaganych zezwoleń, ponieważ korzystanie z ich usług może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych.

Ale zanim się zamknął, miał carry out zaoferowania całkiem ciekawe bonusy dla nowych graczy. Wówczas keineswegs trzeba wiele na koncie, żeby wykonywać typy bukmacherskie. Limit stawki jest taki sam w zakładach przedmeczowych i “na żywo”. Jasne, jeśli tylko masz czas i środki, alcohol też potrafisz zarządzać więcej niż jednym kontem bukmacherskim, to be able to nic nie stoi na preszkodzie. Więcej niż jedno konto pozwoli Ci mhh wybranie oferty zakładów z lepszymi kursami czy skorzystanie z . fajnych promocji, które danych bukmacher cermat ma w swojej ofercie.

Bukmacherskie Zakłady Sportowe Najlepsze Oferty” “Capital T Ggbet Sport

Superbet posiada najwięcej rodzajów zakładów bukmacherskich oraz wyróżnia się możliwościami carry out obstawiania tych statystyk meczowych. Zakład, który widać poniżej jest z atrakcyjnym kursem, a tego typu zdarzenie znajdziesz wyłącznie w Superbet. Niewątpliwą przewagą zakładów online jest możliwość stawiania zakładów o dowolnej porze i w dowolnym momencie, głównie, jeśli chodzi o zakłady na żywo mostbet aplikacja.

 • Tak więc wszyscy zainteresowani gracze mogą grać w Vulkanbet online we stawiać zakłady sportowe ze swoich telefonów lub tabletów.
 • Udostępniamy legalne zakłady sportowe w Polsce zarówno na popularne sporty, jak i actually na mniej znane.
 • Możemy analizować mecze, śledzić statystyki drużyn we zawodników, a następnie dokonywać przemyślanych typów bukmacherskich.

W porównaniu do innych operatorów Fortuna posiada 2 lub 3 razy więcej możliwości dla konkretnego zdarzenia. Nietypowe rynki dla spalonych, które wymieniam poniżej, znajdziesz tylko oughout bukmachera Superbet. Dzięki zakładom na żywo możesz postawić zakład po rozpoczęciu spotkania, zyskujesz wtedy pogląd, jak wygląda aktualna forma drużyny. Mniej popularne kursy, których raczej nie spotkasz u Polskich bukmacherów, to kursy amerykańskie (+250), indonezyjskie (2, 5) czy malezyjskie (-0, 4). Znajdziecie tu aktualne bonusy bukmacherskie, porady, których bukmacherów wybrać, a new których unikać.

Takiej Wpadki W Tenisie Jeszcze Nie Widzieliście Sorter Mógł Wygrać Majątek, Gdyby Nie Five Jeden Mecz!!!

Aby utworzyć depozyt na Vulkan Wager, musisz” “podać prawidłowe dane swojego konta – bankowego lub elektronicznego. W razie trudności bukmacher zapewnia Gościom wsparcie techniczne. Obstawianie remisu jest uzasadnione, jeśli dokonano szczegółowej analizy, a wybór jest poparty faktami. Najważniejszą rzeczą w tej strategii jest wybranie odpowiednich mistrzostw i actually meczu, w którym prawdopodobieństwo remisu jest wysokie. Często używanym, szczególnie przez profesjonalnych typerów rodzajem zakładu są handicapy. Wyróżniamy dwa podstawowe typy handicapów – europejskie i azjatyckie – i dość mocno różnią się a single między sobą.

W długoterminowej perspektywie taka taktyka powinna okazać się bardziej efektywna niż obstawianie mhh podstawie samych kursów. Oprócz tradycyjnych zakładów pojedynczych na jedno zdarzenie, w ofercie GGBet można również znaleźć zakłady kombinacyjne i systemowe. Zakład kombinacyjny, znany również jako ekspres albo multipleks, obejmuje par? zakładów na różne zdarzenia połączonych w jeden. Aby wygrać zakład kombinacyjny, wszystkie obstawione na kuponie wydarzenia muszą zakończyć się sukcesem. Może to być trudniejsze, niż się wydaje, zwłaszcza jeśli obstawiamy zakłady sportowe em wiele meczów. Na naszym serwisie można typować nie tylko zakłady sportowe on-line na odrębne spotkania, ale też mhh znane i niszowe zawody.

Gdzie Grać U Bukmachera?

Both teams to report (BTTS) czyli obie drużyny strzelą, to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych zakładów wśród klientów bukmacherów. Jest to zakład, który dostępny jest przede wszystkim mhh piłkę nożną. Możemy również obstawić dokładną liczbę bramek zdobytych przez zespoły podczas danego spotkania. W tym wypadku nie und nimmer ma żadnej granicy błędu, przez company również i kursy są z reguły bardzo atrakcyjne. Liczba możliwych rezultatów różni się w zależności od wskazanej poprzez nas liczby bramek. Ten rynek dostępny jest u wielu bukmacherów, ale to Fortuna ma najbogatszą ofertę dla tych zdarzeń.

 • Dodatkowo każdy mecz zawiera bardzo dużo zdarzeń do obstawienia.
 • Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę formę zawodników, ewentualne kontuzje, styl gry, rezultaty poprzednich meczów, historię spotkań między zespołami lub odrębnymi graczami.
 • Jednak w pierwszej piątce najpopularniejszych rynków jest też zakład łączony, czyli złożony z . więcej niż jednego rynku.
 • Chociaż bonus powitalny to z reguły największa promocja i jej warunki często są najkorzystniejsze, to nale?a?oby zwrócić uwagę mhh inne bonusy proponowane przez bukmacherów.

Ponieważ rynek bukmacherski jest bardzo dynamiczny, warto brać pod uwagę bukmacherów, um których dotychczas keineswegs myśleliście. Na przykład Go+Bet niedawno jeszcze nie posiadał aplikacji, dziś jest już dostępna na Androida. Dochodzą nas również słuchy, że wkrótce TOTALbet udostępnia aplikację na iOS, której bardzo brakowało. To także argument za tym aby założyć konta u kilku bukmacherów by skorzystać z ich oferty bonusowej i grać za bonus. Dlatego pokusiliśmy się um przygotowanie specjalnego zestawienia dla fanów obstawiania właśnie tej dyscypliny, nie bez powodu nazywanym polskim sportem narodowym. ✅ Świetny” “oferta na zakłady em wyścigi konne light beer też to jedyne zakłady w ich ofercie.

Najczęściej Zadawane Pytania Gdzie Grać Circumstance Bukmachera?

Prowadzi swoją działalność internetową od kwietnia 2022 roku. Niestety, firmy bukmacherskie nie und nimmer przeprowadzają transmisji z . tych rozgrywek. Jeśli zaś chcesz zobaczyć na” “żywo w akcji Marsylię i Villarreal (w spotkaniach ligowych), in order to skorzystaj z oferty legalnych buków. W niektórych przypadkach, jeśli obstawiasz zakłady oughout nielegalnych bukmacherów i zostaniesz przyłapany, możesz zostać ukarany grzywną lub nawet wyrokiem więzienia. Nielegalne firmy bukmacherskie często mają siedziby za granicą, co utrudnia egzekwowanie kar przez władze państwowe.

W 10 sposób będziesz watts stanie ekspercko podejść do proponowanych zakładów i ocenić, czy kursy wystawione na dane spotkanie są warte typowania. Możesz” “to również jeszcze bardziej zawęzić do jednej dyscypliny, a nawet jednej ligi. Pamiętaj jednak, że watts bukmacherce nawet par? godzin spędzonych no ano de analizowaniu meczów keineswegs und nimmer gwarantuje sukcesu. E, jeśli fachowo analizujesz spotkania, an ostatecznie pechowo przegrywasz kuponu.

Sts I Totalizator Sportowy – Ulubione Przedsi? Biorstwa Hazardowe Polaków

Ponadto możesz przejść do sekcji zakładów na żywo, klikając przycisk Reside w nagłówku strony bukmachera. Do dyspozycji naszych klientów jest ponad 35 dyscyplin sportowych do obstawiania. Udostępniamy legalne zakłady sportowe w Polsce zarówno na popularne sporty, jak i actually na mniej znane.

Przy aktualnej konkurencji na polskim rynku zakładów bukmacherskich jednym z najważniejszych czynników są zajecia z bukmacherskie. Niektórzy operatorzy mają lepszą ofertę na Ekstraklasę, a good inni koncentrują się bardziej na meczach reprezentacji. Obstawiając bukmacherskie zakłady sportowe, każdy gracz chce wybrać podejście, które pozwoli mu wygrywać watts każdych warunkach. Każda dyscyplina sportu wymaga swojego systemu lub przynajmniej adaptacji pod specyfikę gry. Warto więc przetestować różne metodyki i podejścia do obstawiania zakładów, aby wybrać najbardziej udaną.

Twoje Ivibet Kasyno Online

Cierpliwość jest kluczowa przy typowaniu zakładów sportowych. Nie należy podejmować pochopnych decyzji na podstawie pierwszych wrażeń. Ważne jest dokładne przeanalizowanie dostępnych danych i uwzględnienie różnych scenariuszy.

Przed zawarciem zakładu należy również zapoznać” “się z podstawowymi pojęciami i terminami używanymi w branży. Wybieraj zakłady z atrakcyjnymi kursami, które oferują dobrą nagrodę watts przypadku wygranej. Po dogłębnej analizie oferty naszego bukmachera, natrafiliśmy na spotkanie derbowe dwóch równych sobie drużyn. Ostatnie trzy pojedynki tych ekip kończyły się niskimi remisami, więc bierzemy pod uwagę rynki 0-0 i 1-1. Ostatecznie decydujemy się na tę drugą opcję z racji tego, że wynik ten pada statystycznie znacznie częściej niż remis bezbramkowy.

Gdzie Grać? O Czym Jeszcze Przeczytasz W Artykule:

Zakłady bukmacherskie powinny być formą rozrywki, a nie zarobku. Odpowiedzialny gracz auf welche art, że wynik gry w dużej mierze od przypadku, a new stały zysk keineswegs zawsze jest możliwy. Większość bukmacherów oferuje zakłady na te same zdarzenia. Warto porównać kursy, aby za tą samą stawkę wygrać yak najwięcej. Przed obstawianiem upewnij się, czy wybrany bukmacher posiada licencję.

 • Bukmacher przestał przyjmować nowe zakłady we nowe depozyty carry out 31 marca 2023 roku.
 • Jesteśmy niezależnym serwisem o polskich, legalnych zakładach bukmacherskich.
 • Skorzystaj ze wskazówek jak skutecznie obstawiać zawartych na naszej stronie.
 • W takich przypadkach często chłodna głowa i analiza schodzą na drugi strategy, a kluczowa okazuje się podpowiedź serca.

CS GO czy League of Legends mają dziś ogromną popularność. Wszystkie informacje masz na wyciągnięcie ręki, nie musisz obawiać się o żadne ukryte koszty. Wszystkie poradniki i analizy przedstawiane są t czytelny sposób, tak abyś łatwo znalazł to czego naprawdę szukasz. Nie lukrujemy rzeczywistości, rzetelnie testujemy każdego bukmachera i actually proponowane typy bukmacherskie. I wcale nie und nimmer oznacza to, że musimy regularnie grać u każdego bukmachera, u którego posiadamy konto. Wygranie zakładu to nie taka prosta sprawa, bo przecież nie zawsze daje sie przewidzić wynik meczy czy rywalizacji.

Prognoza Meczu Catania – Ac Milan

By to zrobić, trzeba być” “przede wszystkim osobą pełnoletnią. Cały proces zakładania konta w GO+bet jest prosty we trwa zaledwie kilka minut. U bukmachera można założyć wcze?niej konto tymczasowe, a new po przejściu weryfikacji konto stałe. By otrzymać zezwolenie Ministra Finansów i być legalnym bukmacherem watts Polsce, należy spełnić kilka ważnych wymogów. Jest to przede wszystkim odpowiednio wysoki kapitał zakładowy. Spółki starające się um zezwolenie muszą także złożyć wystarczające zabezpieczenie finansowe, a także posiadać siedzibę w Polsce.

 • Nie można polegać wyłącznie na emocjach, przeczuciach czy wróżbach.
 • Do rozliczenia tego typu zakładów uwzględnia się oficjalny wynik.
 • Faworytem tego spotkania jest drużyna z Turynu, a new kurs na jej wygraną w handicapie -1, 5, wynosi 2, 15.
 • Promocje zwiększające wygrane i actually zmniejszające ryzyko utraty pieniędzy z pewnością przyciągną niejednego gracza, nawet związanego już z innym bukmacherem.

Istnieje ryzyko, że nie otrzymasz swoich wygranych, a new także możesz narazić się na problemy z urzędem skarbowym. Unikanie najczęstszych błędów początkujących typerów i actually korzystanie z with regard to bukmacherskich to kolejny sposób na ulepszenie strategii obstawiania. Dyskusja z innymi graczami i zdobywanie inspiracji może przynieść dużo cennych informacji. Ważne jest jednak, aby filtrować te informacje i polegać em własnej analityce.

Dokładny Wynik 2 Set

Ale zarówno jedno, grunzochse i drugie dodaje podniecenia i dobrego nastroju. Jak pokazuje praktyka, udane zakłady sportowe w Vulkanbet mogą obstawiać keineswegs tylko doświadczeni gracze, ale także początkujący. Wszak nie chodzi tutaj o ilość postawionych środków, light beer o wiedzę gracza. Oczywiście w świecie sportu nazwiska odgrywają ważną rolę, ponieważ rzadko zdarza się, aby outsider pokonał lidera. Ale sensacje się zdarzają, the czasem prowadzą perform obraźliwych strat.

 • Pamiętaj, aby skorzystać z możliwych bonusów powitalnych, część z . nich możesz wykorzystać już przy samej rejestracji.
 • Mimo to, również polega na tym, aby wyrównać szanse na wygraną obu drużyn, z tym, że w tym wypadku obstawiamy zakłady dwudrogowe, a więc wykluczając remis.
 • W tym wypadku nie ma żadnej granicy błędu, przez co również i zajecia z są z reguły bardzo atrakcyjne.
 • Głównym sposobem zainteresowania nowego typera jest ciekawa i opłacalna promocja.

Nie można przekraczać wyznaczonego progu, w szczególności, gdy te pieniądze powinny być kierowane na inny cel, np. Jest ono wykorzystywane do ustalania stawki bukmacherskiej, która zapewni maksymalna poziom zysku przy minimalnym możliwym poziomie ryzyka. Oczywiście można też spróbować zastosować którąś z popularnych strategii ale one również nie dają one hundred % szans” “mhh wygraną. Aby odebrać wszystkie bonusy em start w STS trzeba spełnić określone warunki.

Jak Obstawiać Zakłady Sportowe Poprzez Internet?

“Nie sposób nie zacząć od najpopularniejszego sportu do obstawiania poprzez graczy. Liczba dostępnych zdarzeń u bukmacherów jest ogromna, dla jednego spotkania możesz obstawiać kilkaset typów. Wskażę moim zdaniem najciekawsze rodzaje zakładów bukmacherskich dla piłki nożnej. Zakłady bukmacherskie GO+bet oferują zakłady online na wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne mhh całym świecie. Jako legalny bukmacher on-line w swojej propozycji zarówno na stronie internetowej, jak we aplikacji mobilnej oferuje klientom atrakcyjne zajecia z bukmacherskie na wiele wydarzeń. Pełna chollo zakładów bukmacherskich GO+bet dostępna jest em stronie 🥇Zakłady bukmacherskie, legalny bukmacher online🥇 – GoBet (goplusbet. pl).

 • Dodatkowe bonusy dają graczom większe szanse na zwycięstwo.
 • O miano najlepszego bukmachera w Polsce rywalizuje już ponad 20 company, które uzyskały licencję od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i actually udzielanie zakładów wzajemnych.
 • Jest to popularny i ciekawy dla graczy rodzaj zakładu bukmacherskiego.
 • Dlatego zapraszamy Was carry out przeglądnięcia działów em stronie.
 • Takie pytanie stawiają sobie nie wy??cznie początkujący gracze, alcohol też ci, którzy poszukują nowych możliwości i nowych stron bukmacherskich, na których można zagrać.

Wystawiane przez nas typy mają charakter jedynie informacyjny. Bukbusters. pl stara się, aby osiągnąć jak najlepszy wynik jednak specyfika tej działalności nie gwarantuje sukcesu t przyszłości. Każda osoba, która korzysta z . darmowych typów em stronie Bukbusters. pl robi to em własną odpowiedzialność i nie może dochodzić roszczeń względem witryny za ewentualne straty. Strona zakłady bukmacherskie Bukbusters. pl NIE jest przeznaczona dla osób przebywających na terenie RP. Wiele osób zastanawia się, jak założyć konto u bukmachera.

Marsylia-villarreal Kursy I Typy Bukmacherskie Na The (7 03

Nowi gracze otrzymają trzystopniowy reward, który wynosi łącznie 900 złotych. Na początek otrzymuje reward 100% od pierwszej wpłaty, maksymalnie perform uzyskania jest three hundred złotych. Oznacza in order to, że pierwszy coupon klienta po drugiej wpłacie jest zabezpieczony i w razie niepowodzenia, otrzyma 100% stawki na balance bonusowe. Klient otrzyma go, jeśli trzecia wpłata w historii konta wyniesie minimum 200 złotych, a new następnie zagra coupon spełniający warunki.

Poznaj kilka unces najciekawszych rodzajów zakładów bukmacherskich. Obstawianie piłki nożnej wymaga sporej wiedzy o drużynach, szeregu analiz i śledzenia meczów em bieżąco. Poza ogromną wiedzą i wysiłkiem włożonym we właściwe obstawianie, często to dawka szczęścia decyduje o ostatecznym wyniku. Na zakłady-bukmacherskie. com znajdziesz najlepsze poradniki jak obstawiać.

Najlepsze Bonusy I Promocje Bukmacherskie

Typów handicapów azjatyckich jest wiele, jednak warto zauważyć, że zakłady na “ćwiartki”, czyli np. -/+ 0, 25 względnie 0, 75 nie są oferowane poprzez wszystkich legalnych polskich bukmacherów. W sytuacji gdy gracz obstawi wygraną Polski (1) z kursem” “9, 30 to Polacy muszą zwyciężyć, company najmniej różnicą dwóch bramek, aby gracz wygrał zakład. Zazwyczaj, a szczególnie często u polskich bukmacherów razem z zakładem na zwycięstwo podaje się zakłady mhh podwójną szansę, które znane są również jako “podpórki”. Skoro są wyłącznie 4 dostępne typy dla tego rynku, szansa na poprawne wytypowanie wyniku jest znacząco wyższa niż t przypadku wspomnianej piłki nożnej czy tenisa.

 • Jeżeli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc t wyjściu z nałogu hazardowego.
 • Obstawiając zakłady sportowe, należy pamiętać o kilku ważnych aspektach.
 • Nagroda może być wydana na ulubione zakłady sportowe na naszym portalu.
 • Sprawdźcie nasze zestawienie zagranicznych bukmacherów z polską licencją.
 • Planowanie typów bukmacherskich to proces, któremu warto poświęcić czas i uwagę.

uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Do tej pory zawodnicy Marcelino rywalizowali w delegacjach 13 razy. Postawa Wisły Kraków jak em razie mnie zaś nie przekonuje. Albert Rude i jego drużyna (5. miejsce i 37 oczek) rozegrali po przerwie zimowej 4 spotkania (3 ligowe, just one pucharowy).

You may also like...